محل تبلیغات شما

صمصام امیری گفت: مسئولین قدرمردم رابدانند به آنها خدمت کنند وخود را به ولایت وصل کنند چرا که راه سعادت هر مسئولی از این طریق است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  هفت چشمه، هر روزی که تاریخ انقلاب اسلامی ورق می‌خورد و وقایع آن بازخوانی و بازگوئی می‌شود، چیزی جزء ایمان، ایثار، رشادت، آزادگی و امثال آن در ذهنمان نمایان نمیشود. 26 مردادماه یکی از روزهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است. روزی که فرزندان غیور این مرز و بوم با غیرت مثال‌زدنی پس از تحمل سال‌ها دوری از میهن و خانواده خود، صبورانه زیر شکنجه‌های دردناک تاریکخانه‌های دشمن بعثیان ایستادگی نمودند و افتخاری دیگر در تاریخ بلندقامتان ثبت کردند. آری این روز، سالروز تاریخی بازگشت آزادگان سرافراز به میهن عزیزمان ایران است. به همین مناسبت با صمصام امیری  آزاده و جانباز 8 سال دفاع مقدس گفت وگویی انجام داده ایم که در ادامه می‌خوانید.

آقای امیری در ابتدا خودتان را برای دوستان مان معرفی کنید؟

صمصام امیری قلعه رشیدی هستم  ازروستای قلعه رشید شهرستان اردل عضوسپاه دارای کارشناسی ارشد علوم ی استاد دانشگاه سپاه ومربی عقیدتی ی، متولد١٣٤٥،ازاده وجانباز،درحال حاضرمسئول نخبگان سپاه استان

درچه سالی و چگونه به جبهه اعزام شدید؟
درسال ١٣٦٦ازطریق سپاه بعد ازدوره آموزشی به جبهه اعزام شدم

درچه روزی و چگونه به اسارت عراقی‌ها درآمدید؟
درسال 67/1/27 درزمان حمله عراق به شهرفاو بعد از ٣٣ساعت دری توسط تانک های تی ٧٢درنزدیکی تاریکی وغروب افتاب به اسارت درامدم

برخورد دشمنان در زمان اسارت با شما چگونه بود؟
انها رفتار بسیار غیر انسانی باما انجام دادن که درکتابی که نوشتم هم اکنون درقسمت حفظ ارزشهای سپاه موجود است به نام بازمانده گردان امیر، ع، دراختیارعلاقه مندان وبسیجیان  قرار خواهد گرفت.

از حس و حال زمان آزادی و بازگشت به ایران برایمان توضیح دهید؟
آزادی بسیار دل انگیز بود چراکه باپیروزی سپاه وانقلاب همراه بودواصلا فکر نمی کردیم که روزی آزاد خواهیم شد

چه صحبتی با جوانان و خوانندگان دارید؟
ازجوانان انتظار دارم ازطریق بحث مسله تقلید امام خود رابشناسندوهمیشه کوش به فرمان رهبری درتمام ابعاد زندگی باشند تاسعادت مند شوند مثل شهید حججی عزیز

چه خواسته ای از مسئولین دارید ؟

قدرمردم رابدانند وبه انها خدمت کنند وخود را به ولایت وصل کنند که راه سعادت ازاین طریق است

آقای  امیری درپایان اگر صبحتی دارید بفرمایئد؟
خدا را شکرمی کنم که نقش اندکی در دفاع از مرز و بوم  کشور عزیزم ایران داشته‌ام. افتخارمیکنم که یک ایرانی و سرباز امام خمینی ره بوده ام.

منبع:http://www.dana.ir

مصاحبه با حاج صمصام امیری قلعه رشیدی از طرف  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  هفت چشمه 

منتشر شده در مورخ: 1396/05/26

نمک زهره روستای قلعه رشید

راه سعادت مسئولین ولایت پذیری است

چرا به فکر اشتغال نیستیم؟

سپاه ,امیری ,راه ,روزی ,تاریخ ,اسارت ,است به ,راه سعادت ,تاریخ انقلاب ,انقلاب اسلامی ,و بوم ,تاریخ انقلاب اسلامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها